Denizli Evlilik Okulu'nda yeni dönem

Denizli 14 Nisan 2018 12:23
Videoyu Aç Denizli Evlilik Okulu'nda yeni dönem
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan "Ailemi Seviyorum" projesinde Evlilik Okulu'nda 36. dönem başladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen "Ailemi Seviyorum" projesi adı altında yaklaşık 6 sene önce başlayan Evlilik Okulu'nda 36. dönem resmen başladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan Ailemi Seviyorum projesi adı altında devam eden Evlilik Okulu’nda 36. dönem start aldı. Kent Konseyi'nde gerçekleştirilen eğitim programının ilk dersinde Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Psikolog Gülay Korkut ve kursiyeler de yer aldı. Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, bunun bir sosyal medya yüzü olduğunu belirterek, "Eğitimden başlayarak pek çok alanda projelerimize devam ediyoruz. Kent Konseyi olarak 7/24 ışıklarımız hep yanıyor. Sizlerinde sayesinde bu aydınlığa devam edeceğiz." dedi.

36. Dönem Başladı

Evlilik Okulu'nda bugüne kadar yüzlerce çiftin yararlandığını söyleyen Değirmenci, "Bu projeye 6 sene önce 2012'de başladık. Ülkemiz genelinde ödül olan bu projeye Denizlili vatandaşlarımız oldukça büyük ilgi gösteriyor. 36. dönemde başlıyor. Bu okul için eğitim kararı alanları tebrik ediyoruz. Evlilik Okulu tek hedefimiz ailenin ne kadar önemli olduğunu insanlarımıza sağlıklı bir şekilde göstermek. Güzel bir eğitim dönemi geçireceğimizi düşünüyorum. Her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum." ifadelerine yer verdi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.