Denizli Emniyeti'nden kaçak sigara ve uyuşturucuya darbe

Denizli 12 Nisan 2018 16:13
Videoyu Aç Denizli Emniyeti'nden kaçak sigara ve uyuşturucuya darbe
A
a

Bir ihbarı değerlendiren Denizli Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından yabancı uyruklu bir şahsın bulunduğu apart ve iş yerlerine yaptığı baskında çok sayıda kaçak sigara, tütün ve uyuşturucu hap ele geçirdi.

Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda çok sayıda kaçak sigaraya el konuldu. Gelen bir ihbarı değerlendiren Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışma kapsamında bazı şahıs ve organizasyonlara yönelik yakalamaların gerçekleştiği belirtildi.

Denizli'de bulunan bir apartta kalan yabancı uyruklu bir zanlının sahte pasaport düzenleyerek yabancı bandrol bulunan kaçak sigaraları temin ettikten sonra evinde ve iş yerlerine ait depolarda gizlediği ve yasadışı yollardan piyasaya çıkararak satışa sunduğu haberleri geldiği ifade edildi.

Kaçak Sigara

Kaçak Sigara ve Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

Elde edilen son bilgiler doğrultusunda harekete geçen emniyet ekipleri daha önceden tespit edilen apart ve iş yerlerine eş zamanlı baskınlar düzenledi. İran uyruklu şahsın kullandığı apartta ve iş yerinde ekipler tarafından yapılan aramalarda kaçak sigara ve uyuşturucu hap ele geçirildi.

Yapılan incelemeler ve aramalar sonucunda toplan bin 300 adet kaçak sigara, bin 500 adet dolma sigara, 15 kg kıyılmış tütün ve 5 paket nargile tütüne polis tarafından el konuldu. Ayrıca yabancı uyruklu şahsın kullandığı apartta su şişesine gizlenmiş 390 adet methadone uyuşturucu hapta ele geçirildi.

Yakalanan şahıslar hakkında emniyette haklarında adli işlem gerçekleştirildi. Yabancı uyruklu şahsın çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.