Denizli'den Meral Akşener geçti!

Denizli 27 Mayıs 2018 20:55
Videoyu Aç Denizli'den Meral Akşener geçti!
A
a

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yağmura rağmen Denizli'deki mitingde vatandaşlar ile buluştu ve gençlere iş bulana kadar vatandaşlık maaşı vereceğini söyledi.

Meral Akşener Denizli'de!
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Denizli'de vatandaşlarla buluştu. Partisinin Denizli İl Başkanlığınca 29 Ekim Bulvarı'nda düzenlenen mitingde sağanak yağışa aldırış etmeyen vatandaşlar oldukça yoğun ilgi gösterdi.

Meral Akşener, "Cumhurbaşkanı olduğum andan itibaren iş buluncaya kadar ve istihdam yaratılıncaya kadar herkese vatandaşlık maaşı bağlayacağım." dedi. Vatandaşlardan geç kaldığı için özür dileyen Akşener, Denizli'nin daha iyi yerlere geleceğini sözlerine ekledi.

Gençlere Vatandaşlık Maaşı

Vatandaşların platforma uzattığı tülbentlerle müze kuracağını belirten Akşener, "Bunlar tülbent, yemeni ve çeyiz sandığından çıkan kadınların umutları. Ben Cumhurbaşkanı olduğum zaman bu topladığım tülbentlerle Çankaya'da bir müze kuracağım. Evet kadınlarla ve gençlerle birlikte tülbent devrimi yapacağız." ifadelerini kullandı.

Akşener, millete güvenip bu yola çıktığını belirterek, 24 Haziran seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı olduğu takdirde ilk etapta gençlerin işsizlik sorununu çözeceğini vurguladı. Akşener, "Devlet işsiz gençlere iş bulmak zorundadır. Cumhurbaşkanı olduğum andan itibaren siz iş buluncaya kadar, size ben iş buluncaya kadar, istihdam yaratıncaya kadar vatandaşlık maaşı bağlayacağım. Ekonomide yeni fabrikalar yapacağız. Türkiye, Suriye ile ilişkisini düzeltecek ve 4 milyon Suriyeli kardeşimizin vatanlarında huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamaları için garantisini alacağız ve göndereceğiz." ifadelerine yer verdi.

Akşener miting sonrasında Denizli milletvekili adaylarını da tanıttı.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.