Denizli'de vantilatör satışlarında patlama

Denizli 12 Temmuz 2018 22:19
Videoyu Aç Denizli'de vantilatör satışlarında patlama
A
a

Denizli'de termometrelerin 38 dereceyi göstermesi sonrasında vantilatör satışlarında patlama yaşandı.

Denizli'de bugün termometreler 38 dereceyi gösterdi. Sıcak havanın bunaltıcı nemine dayanamayan vatandaşlar ise soluğu vantilatör satıcılarında aldı.

Denizli'de gölgede sıcaklar 38 derecelere kadar yaklaşırken sıcaktan bunalan vatandaşlar çareyi vantilatörde buldu. Klima almaya durumu olmayan vatandaşlar şimdilik çareyi vantilatör alarak çözemeye çalıştı. Fiyatları 100 liradan başlayan vantilatörlere büyük ilgi gösteren Denizlili vatandaşlar havaların sıcak olmasından dolayı az da olsa serinleme şansına sahip oldu.

Vantilatör Satışlarında Patlama

Kent genelinde sadece sıfır vantilatör değil ayrıca 2. el vantilatörler satışlarında da büyük bir patlama yaşandı. Bazı vatandaşlar ise, bozuk vantilatörlerini tamir ettirmenin yollarını ararken sıcakların mevsim normallerinin üzerine çıkması satışların daha da artmasına neden oldu.

Vantilatör satışı yapan Bestenur Koca, "Havaların ısınması sonrasında satışlarımız da patlama yaşandı. Durumu müsait olmayan vatandaşlar klima yerine vantilatörü tercih ediyor. Havaların son günlerde ısınması ile günde 15-20 tane vantilatör satıyoruz." dedi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.