Denizli'de Partilerin Başkan Adayları

Denizli 20 Şubat 2019 13:33
Videoyu Aç Denizli'de Partilerin Başkan Adayları
A
a

Denizli'de 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Denizli'de siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle:

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Denizli Büyükşehir Belediyesi: Osman Zolan (Cumhur İttifakı)

2- Acıpayam: Hulusi Şevkan (Cumhur İttifakı)

3- Babadağ: Salim Demirezen (Cumhur İttifakı)

4- Baklan: Yusuf Gülsever (Cumhur İttifakı)

5- Bekilli: Mustafa Çoban (Cumhur İttifakı)

6- Beyağaç: Mustafa Akçay (Cumhur İttifakı)

7- Bozkurt: Hamdi Cin (Cumhur İttifakı)

8- Çameli: Cengiz Arslan (Cumhur İttifakı)

9- Çardak: Hüsnü Yılmaz (Cumhur İttifakı)

10- Çivril: Niyazi Vural (Cumhur İttifakı)

11- Güney: Halil Ayhan (Cumhur İttifakı)

12- Honaz: Turgut Devecioğlu (Cumhur İttifakı)

13- Kale: Mehmet Salih Sağınç (Cumhur İttifakı)

14- Merkezefendi: Muhammet Subaşıoğlu (Cumhur İttifakı)

15- Pamukkale: Avni Örki (Cumhur İttifakı)

16- Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş (Cumhur İttifakı)

17- Serinhisar: Şeref Turhan (Cumhur İttifakı)

18- Tavas: Hüseyin İnamlık (Cumhur İttifakı)

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Acıpayam: Alim Arslan (Millet İttifakı)

2- Babadağ: Ali Atlı (Millet İttifakı)

3- Bekilli: Türkan Keyik (Millet İttifakı)

4- Bozkurt: Birsen Çelik (Millet İttifakı)

5- Buldan: Hikmet Şenözen

6- Çivril: Ömer Köseoğlu (Millet İttifakı)

7- Güney: Mustafa Urtekin (Millet İttifakı)

8- Honaz: Yüksel Kepenek (Millet İttifakı)

9- Merkezefendi: Şeniz Doğan (Millet İttifakı)

10- Pamukkale: Ahmet Divarcı (Millet İttifakı)

11- Sarayköy: Cengiz Demirci (Millet İttifakı)

12- Serinhisar: Hüseyin Gemi (Millet İttifakı) 

Milliyetçi Hareket Partisi

 1- Buldan: Mustafa Fahri Şevik (Cumhur İttifakı)

2- Çal: Fethi Akcan (Cumhur İttifakı)

İYİ Parti

1- Denizli Büyükşehir Belediyesi: Ümit Bahtiyar (Millet İttifakı)

2- Baklan: Hakan Orhan (Millet İttifakı)

3- Beyağaç: İsmet Şener (Millet İttifakı)

4- Buldan: Temel Başbuğ 

5- Çal: Mehmet Öztürk (Millet İttifakı)

6- Çameli: Ender Yılmaz (Millet İttifakı)

7- Çardak: Erdil Cengiz (Millet İttifakı) 

8- Kale: Necati Tahal (Millet İttifakı)

9- Tavas: Kadir Tatık (Millet İttifakı)

Saadet Partisi

1- Denizli Büyükşehir Belediyesi: Süleyman Demirel 

2- Acıpayam: Mehmet Yıldız

3- Babadağ: Bilal Osman Zeybek

4- Baklan: Fatih Candan 

5- Bekilli: Mehmet Kısaç 

6- Beyağaç: Fatih Tabak

7- Bozkurt: İlhan Kabak 

8- Buldan: Uğur Kazakoğlu

9- Çal: Musa Kavurmacı

10- Çameli: Mevlüt Sönmez 

11- Çardak: Bürhan Tokay

12- Çivril: Murat Sarı

13- Güney: Sadık Deligöz

14- Honaz: Nail Şimşek

15- Kale: Ahmet Yılmaz

16- Merkezefendi: Taner İzgi

17- Pamukkale: Sevil Aktaş

18- Sarayköy: Ramazan Öztürk

19- Serinhisar: Ömer Yağcıoğlu

20- Tavas: Ferhat Işık 

Demokrat Parti

1- Büyükşehir: Aykut Yıldırım

2- Acıpayam: Hulki İlhan Babadağ:

3- Serdar Çeliktaş

4- Baklan: Nail Aycan

5- Bekilli: Osman Kaçar

6- Beyağaç: Hakan Sert 

7- Bozkurt: Davut Şengül

8- Buldan: Mustafa Gülbay

9- Çal: Ramazan Yücel Berber

10- Çameli: Zeynel Göymen

11- Çardak: Mahmut Öztürk

12- Çivril: Başak Sert

13- Güney: Halil Durutürk

14- Honaz: Yılmaz Ballı

15- Kale: Erkan Hayla

16- Merkezefendi: Sevim Yalçıner

17- Pamukkale: Azam Keçeli

18- Sarayköy: İbrahim Sun

19- Serinhisar: Bahaddin Genç

20- Tavas: Mesut Kelekçi

Demokratik Sol Parti

1- Büyükşehir: Yaşar Kayrakçı

2- Bekilli: Hasan Hüseyin Dede

3- Bozkurt: Musa Gürsoy

4- Buldan: Rıdvan Keser

5- Çal: Hasan Gündüz

6- Merkezefendi: Emin Çetin

7- Pamukkale: Yusuf Ürem

8- Sarayköy: Baran Çobanoğlu

9- Serinhisar: Ayhan Özel

10- Tavas: Volkan Çobanoğlu

Vatan Partisi

1- Büyükşehir: Mustafa Güleç

2- Acıpayam: Ramazan Tekin

3- Babadağ: Ali Direnç

4- Baklan: Adil Ünalan

5- Beyağaç: Sıddık Ertürk

6- Bozkurt: Halis Özkan

7- Çal: Hasan Hüseyin Yeşiltaş

8- Çameli: Muhterem Çetin

9- Çardak: Mesut Yılan

10- Çivril: Nevzat Erim

11- Honaz: Ahmet Gündüz

12- Kale: Kadir Horzum

13- Merkezefendi: Elif Çobanoğlu

14- Pamukkale: Müzeyyen Susar

15- Sarayköy: Hüseyin Kara

16-Serinhisar: Yaşar Kaya

17- Tavas: Ali Kabalay

Büyük Birlik Partisi

1- Acıpayam: Halil İbrahim Yılmaz

2- Babadağ: Bülent Dedemoğlu 

3- Baklan: Muhammet Kalkan

4- Buldan: Metin Erbölük

5- Serinhisar: Avni Gemi 

6- Bozkurt: Oğuz Merdoğlu

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.