Denizli'de Kar Bereketi

Denizli 23 Şubat 2019 13:40
Videoyu Aç Denizli'de Kar Bereketi
A
a

Haftasonu olması nedeni ile, Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Denizli Kayak Merkezi'nde, vatandaşların akınına uğradı..

Denizli merkeze 85 kilometre mesafedeki Bozdağ'ın 2 bin 420 rakımlı zirvesinde yer alan ve kar kalınlığının 1,5 metreyi bulduğu kayak merkezi, günübirlik ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. 

Ege Bölgesi'nde en çok tercih edilen kayak merkezi olan bölgede ziyaretçiler, doğal güzelliklerin arasından geçen 10 kilometrelik kesintisiz parkurda kayak ve kızak keyfi yaşayabiliyor.

Yüksek kalitede kristal kara sahip olmasından dolayı merkezin tercih nedeni olduğunu belirtiliyor.Aralığın son haftasında başlayan sezonun nisan ayına kadar devam edeceğini bildirildi. Çevre illerden gelen misafirlerinde ağırlandığı merkezde, daha önce kar için diğer kayak merkezlerine gittiklerini belirten misafirler, burayı bu sene tanıdıklarını, ve yakınlarında böyle bir tesisin olmasından çok memnun olduklarını dile getirdiler. Kış aylarında özellikle haftasonu güzel vakit geçirmek için ideal bir yer olduğunu ve de burada olmaktan çok memnun olduklarını da sözlerine ilave ettiler.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.