Denizli'de dolar bozdurana minibüs bedava

Denizli 13 Ağustos 2018 13:24
Videoyu Aç Denizli'de dolar bozdurana minibüs bedava
A
a

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde minibüsü ile şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Eşref Baştürk döviz bozdurup, makbuzuyla gelen yolculara dolmuşa ücretsiz bindirme kararı aldı.

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde minibüsü ile şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Eşref Baştürk, döviz bozdurup, makbuzuyla gelen yolculara ücretsiz biniş hakkı tanıma kararı aldı.
 
Bakırlı-Gümüşler hattında çalışan minibüs işletmecisi Eşref Baştürk, dolar ve euronun yükselmesi üzerine yeni bir kampanya başlattı. Dolar bozdurulması yönündeki çağrılara kayıtsız kalmayan minibüs sahibi Baştürk, Türk parasının değerlenmesi için dolar ve euro bozdurup, fişini getirenlere dolmuşa ücretsiz bindirme kararı aldı.
 
Kampanyasını sosyal medya hesabından duyuran Eşref Baştürk, 'Vatansa vatan, milletse millet, kısasa kısas. Dövizini bozdurup, makbuzunuzu yanınızda taşıyın; makbuz gösterenlere, bakırlı gümüşler durağında 20 M 0322 plakalı arabam ücretsizdir. Vatan, millet için ekonomik savaş için cansa can, kansa kan. Ben vatan için her daim hazırım. Bu da böyle biline' dedi.

Denizli
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.