Denizli'de 24 Haziran Pazar seçimlerinde hava nasıl olacak

Denizli 23 Haziran 2018 03:44
Videoyu Aç Denizli'de 24 Haziran Pazar seçimlerinde hava nasıl olacak
A
a

Meteoroloji'den gelen son haberlerde Denizli'de hem hafta sonunda hem de Pazar günü yapılacak olan 24 Haziran seçimlerinde havaların nasıl olacağı belli oldu.

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre hem hafta sonu hem de seçim gününde havaların nasıl olacağı netlik kazandı. Denizli'de son tahminlere göre bugün 23 Haziran Cumartesi gününde öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son açıklamaya göre; Marmara, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Adana, Osmaniye ve Hatay çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği belirtildi. Yağışlar özellikle Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Balıkesir'in kuzey kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olacak.

DENİZLİ HAVA DURUMU 23-24 HAZİRAN 2018

Denizli'de bugün 21 Haziran Cumartesi gününde öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği belirtildi. Denizli'de yarın 24 Haziran Pazar seçim gününde ise hava çok bulutlu olacak. Yağış beklenmiyor.

Denizli Hava Durumu 23 Haziran

Denizli Hava Durumu 24 Haziran
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.