Denizli'de 15 Temmuz için özel tasarım ekmek ambalajı

Denizli 15 Temmuz 2018 17:10
Videoyu Aç Denizli'de 15 Temmuz için özel tasarım ekmek ambalajı
A
a

Denizli Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban, 15 Temmuz'un yıl dönümü nedeni ile 150 bin ekmek için özel tasarım ekmek ambalaj hazırlıklarını söyledi.

Denizli Fırıncılar Odası tarafından 15 Temmuz'un yıl dönümü nedeni ile 150 bin ekmek için özel tasarım ekmek ambalajı yaptırıldı.

Denizli Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban, 15 Temmuz sabahı vatandaşların bakkaldan ve fırınlardan aldıkları ekmekler için hazırlanan ambalajlarda, "Ogün herkese dur dedik ve ekmeğimizi böldürmedik." dedi.

Denizli Fırıncılar Odası tarafından 15 Temmuz gününe özel Denizli'de tüketilen 150 bin ekmek için özel tasarım olarak hazırlanan ambalajlar dağıtıldı. 15 Temmuz için 150 bin ekmek ambalajı çalışması hakkında bilgi veren Denizli Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban, "15 Temmuz gecesinde milletin güçlü iradesi vatanına yeniden sahip çıktı. Mehmet Akif Ersoy'un mısralarında 'hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım' dediği gibi Türk Milleti kendi iradesine sahip çıkarak kendisini tankların önüne attı. Ecdadımızın kazandığı zaferler, bize bıraktığı şehit kanları ile yıkanan topraklarımız da bizde üzerimize düşen görevimizi gerçekleştirdik. Şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim. Tek dileğimiz bir daha böyle kara bir gece yaşanmaması için." dedi.

Denizlide 50 fırın ve bin 500 bakkalda ekmekler ambalajlı olarak satışa sunuldu.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.