Denizli Büyükşehir Belediyesi'nden Kitap Fuarı'na ücretsiz ulaşım

Denizli 30 Mart 2018 15:24
Videoyu Aç Denizli Büyükşehir Belediyesi'nden Kitap Fuarı'na ücretsiz ulaşım
A
a

Denizli'de 30 Mart ile 8 Nisan 2018 tarihleri arasında EGS Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek olan 2. Denizli Kitap Fuarı yarın resmi törenle resmen vatandaşların hizmetine açılacak.

Denizli Kitap Fuarı bugün resmen start aldı. Denizli'de 30 Mart ile 8 Nisan 2018 tarihleri arasında EGS Fuar Alanı’nda düzenlenecek 2. Denizli Kitap Fuarı'na büyük bir ilginin gösterilmesi bekleniyor.

Yüzlerce yazar ve yayınevinin Denizlililerle buluşacağı kitap fuarının resmi açılışı yarın (31 Mart Cumartesi) günü saat 11.00'da gerçekleştirilecek. Hafta içinde 10:00-20:00, hafta sonunda 10.00-21.00 saatleri arasında kitap fuarı ziyaretçilere açık olacak. Denizlili vatandaşlar için kent merkezinden kitap fuarına ücretsiz olarak otobüsler hizmet verecek.

Kitapseverler tarafından heyecanla beklenen ve Ege'nin en büyük kitap fuarı bu yıl 30 Mart Cuma gününde ziyaretçilere kapısını açtı. 30 Mart-8 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 2. Denizli Kitap Fuarı, Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yarın resmen açılacak. Ülkemizin en ünlü yazarlarının yanı sıra yayınevlerinin de katılacağı fuarın onur konuğu ise Denizlili araştırmacı yazar Yrd. Doç. Dr. Mustafa Tatcı olacak. Gelenekli Türk-İslam Sanatları Sergisi'nin de yer alacağı fuarda Denizli Büyükşehir Belediyesi 1. Ulusal Karikatür Yarışması’nda dereceye giren karikatüristlere de ödülleri verilecek.

Kitap Fuarına Ücretsiz Ulaşım İmkanı

Denizliler için kitap fuarına ücretsiz otobüsler hafta içi her saat başı, hafta sonunda ise 30 dakika ara ile İstiklal Caddesi’ndeki eski kütüphane önünden kalkacak. Ücretsiz ulaşımın yanı sıra Denizli Büyükşehir Belediyesinin 23 numaralı otobüsü 30 dakika arayla Pamukkale Üniversitesi'nden hareket ederek, Demokrasi Meydanı, Kıbrıs Şehitler Caddesi ,Sulu Köprü, İstiklal Caddesi, Delikliçınar ve Gazi Bulvarını kullanarak fuar alanına gelecek. 9 numaralı Belediye otobüsü ise 20 dakika arayla Delikliçınar, Eski Öğretmenevi, İlbade, Gümüşler Albayrak Meydanı, Cinkaya Bulvarı ve Şemikler Mahallesi'nden fuar alanına ulaşmış olacak. Ayrıca Bakırlı minibüsleri ise Bayramyeri'nden kalkarak Hacılar Camisi önünden İzmir Bulvarı'na inerek fuar alanına gelecek.

2. kez düzenlenecek olan kitap fuarına destek verenler arasında olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı, "Geçtiğimiz yıl da olduğu gibi bu yıl da gençlerimizi ve çocuklarımızı kitaplarla buluşturmaya devam ediyoruz. Tüm Denizlili hemşerilerimizi fuarımıza bekliyoruz." ifadelerine yer verildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.