Denizli Amfi Park'ta sürpriz evlenme teklifi

Yaşam/Teknoloji 3 Nisan 2018 13:03
Videoyu Aç Denizli Amfi Park'ta sürpriz evlenme teklifi
A
a

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde Amfi Park olarak bilinen yerde dün akşam saat 19.00 sıralarında Pamukkale Üniversitesi'ndeki Beşiktaş taraftar grubundan bir kişi sevgilisine yaptığı sürpriz evlenme teklifi ile gündem oldu.

Denizli'de sürpriz bir şekilde yaşanan evlenme teklifi dün akşama damgasını vurdu. Denizli Pamukkale Üniversitesi'ndeki Beşiktaş taraftar grubundan bir kişinin sevgilisine yaptığı sürpriz evlenme teklifi herkesi şaşkına çevirdi.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde Amfi Park olarak bilinen yerinde dün akşam saat 19.00 civarlarında Pamukkale Üniversitesi'nde bulunan Beşiktaş taraftar grubunda yer alan Erdal Eren Senem adlı kişi kız arkadaşı olan Aysun Mert'e sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu.

Pamukkale Üniversitesi Beşiktaş taraftar grubundaki arkadaşları ise Amfi Park'a gelerek Erdal Eren Senem'e destek oldular. Erdal o esnada kız arkadaşı Aysun ile Amfi Park'a geldiği esnada sürpriz evlenme teklifine başlayarak ilk olayını gerçekleştirdi. O esnada parkta oturan bir kişi kalpli uçan balonu getirerek Aysun'a verdi.

Sürpriz Evlenme Teklifi

Daha sonrasında parkta oturan 13 kişi Tenden Kurşun Geçerde, Geçmeyen Bir Sevdan Var Unutma Her Erkeği Diz Çöktüren Bir Kadın Var, Benimle Evlenir Misin?" yazılı pankartı çıkartarak kırmızı renkli meşaleler yakarak ortalığı aydınlattılar.

Meşalelerin arasına geçen Erdal o anda kız arkadaşı Aysun'a evlenme teklifinde bulundu. Aysun sürpriz evlenme teklifi karşısında neye uğradığını şaşırırken Erdal'a "Evet" cevabını verdi.

Denizli evlenme teklifi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.