Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın Denizli'de

Denizli 6 Nisan 2018 18:27
Videoyu Aç Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın Denizli'de
A
a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın, 7 Nisan Cumartesi gününde AK Parti Denizli İl Kongresi için Denizli'ye geliyor.

Denizli sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kavuşuyor. Yarın Denizli'de gerçekleştirilecek olan AK Parti Denizli İl Kongresi’nde tüm hazırlıklar şimdiden tamamlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın 7 Nisan Cumartesi gününde Denizli'de düzenlenecek olan AK Parti Denizli İl Kongresi'ne katılacak.

Saat 16.00 civarlarında Denizli'ye gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Denizli İl Kongresi için Hasan Güngör Spor Salonu'na gelecek. Kongrenin hemen öncesinde Erdoğan'ın öncelikle Denizlili vatandaşlar ile bir araya gelmesi ve kısa bir konuşma yapması bekleniyor. Kongrenin yapılacağı alanda tüm çalışmaların yavaş yavaş tamamlandığı bilgileri gelirken civardaki cadde ve sokaklarda ise güvenlik önlemlerinin daha da arttırıldığı vurgulandı.

Hazırlıklar Tamamlandı

Belediye ekipleri ise son hazırlıklarında spor salonunun etrafında çevre düzenlemelerine önem verirken salonun eksiklikleri için de listeler tamamlandı. Salonun çevresinde bulunan binalara Erdoğan'ın posterleri ile birlikte Türk bayrakları ve AK Parti bayrakları da asıldı.

Salona vinç yardımı ile ses ve görüntü sistemleri yerleştirilirken programın başlayacağı zamana kadar tüm hazırlıkların tamamlanması bekleniyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.