Çivril'in gururu Özkan Öz

Denizli 11 Nisan 2018 17:14
Videoyu Aç Çivril'in gururu Özkan Öz
A
a

5 ila 8 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen 3. Uluslararası Alperen Atabay Türkiye Açık Kick Light branşında 3. olan Özkan Öz, Çivril'in gurur oldu.

Denizli'nin Çivril ilçesinde oturan ve Çivril Belediyesi tarafından maddi ve manevi destek alında olan Özkan Öz, 3.'lük madalyası için mücadele verdi.

5 ila 8 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya'da tertip edilen 3. Uluslararası Alperen Atabay Türkiye Açık Kick Light branşında 3.'lük madalyasını kazanan Özkan Öz gururlandırdı. Turnuvada 34 ülkeden 3 bin civarında sporcu mücadele verdi.

Gurur Kaynağımız Özkan Öz

3. olan Özkan öz açıklamasında, "Bu büyük turnuvada Çivril Belediyesi adına mücadele vermekten dolayı onur duydum. Amatör geçmişimde olduğu kadar derecelerimle birlikte Türkiye Kick Boks şampiyonasında mücadele etmeye hak kazandım. Desteklerinden ötürü Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan GÜVEN ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunarım." dedi.

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ise "Sporcumuz olan Özkan Öz ile ne kadar gurur duysak azdır. Özkan Öz bizim ve ilçemizin gurur kaynaklarından birisi olmuştur. Kendisi Haziran ayında Elazığ'da yapılacak olan Türkiye Kick Boks şampiyonasında ilçemizi bir kez daha temsil edecektir. Biz her zaman sporcularımızın yanında olmaya devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.