Çivril Belediyesi'nde geleneksel bayramlaşma

Denizli 18 Ağustos 2018 12:00
Videoyu Aç Çivril Belediyesi'nde geleneksel bayramlaşma
A
a

Çivril Belediyesi'nde geleneksel hale gelen personel bayramlaşması gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’in katılımı ile mesainin son gününde personel bayramlaştı.

Çivril Belediyesi'nde geleneksel hale gelen personel bayramlaşması gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’in katılımı ile mesainin son gününde personel bayramlaştı.
 
Denizli'nin Çivril ilçesinde, Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, düzenlenen bir programla belediye personeli ile tek tek bayramlaştı. Çivril Belediye binasında gerçekleşen bayramlaşma programında kısa bir konuşma yapan Gürcan Güven, bayramların insanları birleştiren kırgınlıkları ortadan kaldıran paylaşımı getiren, hoşgörünün doruğa çıktığı anlar olduğunu vurgulayarak, " Kurban Bayramı, Tüm İslam alemine, ülkemize, Çivril'imize hayırlar getirsin." dedi.
 
Çivril için gece gündüz çalıştıklarını belirten Güven, "Çivril Belediye Başkanı olarak 2014 yılından itibaren mesai arkadaşlığı yapıyoruz. Bu süreçte çok güzel işler yaptık, bizlere emanet edilen bu ilçeyi daha da yaşanabilir bir hale getirmek için çalışıyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana yaptığımız çalışmalarla ilçemize güzel eserler kazandırdık. Halkımız fırsat verdiği sürece de kazandırmaya devam edeceğiz. Her alanda hizmet götüren, hizmet ulaştıran bir kurumuz. Bu işin zorlukları var ama bu zorluklar kadar da kutsal bir görevi ifa ettiğimizi her zaman ifade etmek istiyorum. Bunun için tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bu vesile ile hepinize tekrar daha nice bayramlar diliyorum" dedi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.