Caniyi Vatandaşların Tepkisi Durdurdu

İlçeler 25 Nisan 2019 09:57
Videoyu Aç Caniyi Vatandaşların Tepkisi Durdurdu
A
a

Köpeğe Yaptıkları Herkesi Çileden Çıkardı. Denizli’de bir adam köpeğine bağladığı iple köpeğini metrelerce motosikletle beraber sürükledi.

Alınan bilgiye göre, Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Sümer Mahallesinde yaşandı. İddiaya göre hayvan severler tarafından çekilen görüntülerde şahısın alkol veya maddenin etkisinde olduğu belirtildi. H.S. isimli şahıs Pitbull cinsi köpeğini motosikletin arkasına bağladı ve metrelerce sürükledi.

Hayvanseverler korkunç olayı görünce hemen adamın önünü kesti ve yol kenarında durdurdu. Köpeğin kanlar içinde olduğu görüldü. Motosikleti sürücü H.S. ise kendisine tepki gösteren vatandaşlara, “Ben köpeğe eziyet etmedim. O benim canım. O benim aşkım” diyerek kendini savunmaya çalıştı.

Tepki Gösterdiler

Vatandaşlar ise, “Bu nasıl aşk. Yaptıklarını görmüyor musun? Hayvanın her yerinden kan fışkırıyor. Yazık değil mi” diyerek köpeği motosiklet sürücüsünün elinden aldılar. Sosyal medyaya atılan videonun ardından motosiklet sürücüsüne hayvan severler büyük tepki gösterdi. Hayvan severler hemen polise haber verdi fakat polis gelinceye kadar köpeğe işkence yapan şahıs olay yerinden hızla kaçtı

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.