Bulunan Cesedin Kimliği Belirlendi

Denizli 18 Mayıs 2019 14:36
Videoyu Aç Bulunan Cesedin Kimliği Belirlendi
A
a

9 gündür kayıptı ölü olarak bulundu. Denizli’nin Babadağ ilçesi yakınlarında boş bir tarlada silahla vurulmuş olarak ölü bulunan erkek cesedin kimliği belirlendi.

Denizli’nin Babadağ ilçesi yakınlarında ki arazide silahla vurulmuş olarak ölü bulunan erkek cesedinin Aydın’ın Buharkent ilçesinde esnaflık yapan ve kendisinden 9 gündür haber alınamayan 34 yaşında ki Mehmet Çakıray’a ait olduğu anlaşıldı.

Aydın'ın Buharkent İlçesi'nde Ayakkabı satıcılığı yapan evli ve iki çocuk babası olan Mehmet Çakıray Perşembe günü öğle saatlerinde iş yerinden ayrılmasının ardından kayıplara karışmıştı. En son Denizli’nin Sarayköy ilçesinde ki kapalı pazaryerinde görüldüğü öne sürülen Çakıray’ın silahla vurularak öldüğü belirlendi. Jandarma, olayla ilgili olarak bir kişiyi gözaltına aldı.

Nehir'de Arama

Zanlı ile bir tüfek ele geçirilirken, olayda kullanıldığı iddia edilen tabanca, Büyük Menderes nehrinde Denizli Büyükşehir İtfaiye Müdürlüğüne ait dalgıçlar tarafından arandı. 9 gün önce saat 11.00 sıraları ortadan kaybolmuştu.Kayboluşunu Çakıray’ın eşi Savcılığa ve jandarmaya bildirmişti.

Olay sebebiyle yapılan araştırmalarda Denizli’ye bağlı Sarayköy ilçesindeki kapalı pazar yerinde görüldüğü öğrenildi. Kendisine ait 09 ZD 791 plakalı aracı Sarayköy’de bulunan Çakıray’ın izine burada da rastlanılmadı. 

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.