Bornoz giyen İrem Derici otomobilden düşme tehlikesi atlattı

Denizli 24 Mart 2018 19:15
Videoyu Aç Bornoz giyen İrem Derici otomobilden düşme tehlikesi atlattı
A
a

Denizli'de Bornoz Günü etkinliklerine katılan ünlü şarkıcı İrem Derici büyük bir tehlike atlattı. Kendisi için hazırlanan özel püsküllü bornozu giydikten sonra üstü açık araca binen Derici, dizlerinin üzerinde durduğu esnada dengesini kaybederek düşme tehlikesi yaşadı.

Denizli'de düzenlenen Bornoz Günü kutlamasında ünlü şarkıcı İrem Derici otomobilden düşme tehlikesi yaşadı. Denizli'de Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) tarafından 7. kez düzenlenen Dünya, Türk Havlu ve Bornoz Günü'ne şarkıcı İrem Derici'de katıldı. Derici bornoz giydikten sonra üzeri açık araç ile kortej yürüyüşüne eşlik etti.

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden İrem Derici, Denizli'deki Bornoz Günü kutlamasında büyük bir tehlike atlattı. Denizli'de Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) tarafından düzenlenen Dünya, Türk Havlu ve Bornoz Günü'ne katılan İrem Derici önce bornoz giydi ve ardından da üstü açık otomobil ile kortej yürüyüşüne dahil oldu. İrem Derici tam o esnada otomobilin içerisinde dizlerinin üzerinde dururken hayranlarını selamladığı sırada dengesini kaybederek düşme tehlikesi atlattı.

7. Dünya, Türk Havlu ve Bornoz Günü sabah saatlerinden sonra Denizli Ticaret Odası önünde düzenlenen törenin ardından start aldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Bandosu tarafından çalınan marşların ardından etkinlikte yer alan iş adamları ve vatandaşlar kendilerine verilen bornozları üzerlerine giydiler. Ünlü şarkıcı İrem Derici ile manken Şebnem Schaefer de bornoz giyenler arasında yer aldı.

İrem Derici

İrem Derici Korkuttu

Alandaki Denizli simgesi Horoz Heykeli önünde bol bol fotoğraf çektiren ikili hayranları ile de bir araya geldi. İrem Derici'nin üzerindeki özel tasarım olan püsküllü bornoz herkesin dikkatini çekti. Törenin ardından başlayan kortej yürüyüşünde bornozlarla beraber Delikliçınar Meydanı'na kadar yüründü.

İrem Derici korteje üstü açık olan klasik bir aracın arka koltuğuna binerek katıldı. Hayranları ile de bol bol fotoğraf çektiren Derici, kendi yazdığı şarkıları bornoza uyarlayıp seslendirerek oldukça eğlendi. Otomobilin içerisinde hayranlarına selam verdiği sırada dizlerinin üzerinde duran Derici bir anda dengesini kaybetti. Son anda yanında bulunan kişilere tutunarak düşmekten kurtulan Derici böylece büyük bir tehlikeyi kazasız atlatmış oldu. Kısa süreli şok yaşayan şarkıcı daha sonrasında kendisine geldi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.