Başkan Osman Zolan'dan Miraç Kandili mesajı

Denizli 12 Nisan 2018 16:37
Videoyu Aç Başkan Osman Zolan'dan Miraç Kandili mesajı
A
a

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Miraç Kandili nedeniyle tüm İslam aleminin ve Denizlili vatandaşlar için bir mesaj yayımladı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Miraç Kandili dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Osman Zolan tüm İslam aleminin mübarek Miraç Kandili'ni tebrik etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kandil mesajında, "Ülkemizin ve tüm İslam aleminin ve Denizlili vatandaşlarımızın mübarek Miraç Kandili'ni kutlarım. Bu mübarek günün hayırlara vesile olmasını dilerim." ifadelerini kullandı.

Osman Zolan Kimdir?

1964 yılında Denizli'nin Tavas ilçesinde dünyaya gelen Osman Zolan, ilk öğrenimini Garipköy'de, orta ve lise öğrenimini de Isparta - Gönen Öğretmen Lisesi'nde gerçekleştirdi. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Denizli Barosu'nda avukatlık yapmaya başlayan Zolan, 2004 yerel seçimlerinde Denizli Belediye Meclis üyeliğine seçildi ve 2004 ila 2011 yılları arasında Belediye Başkan Yardımcılığı yaptı.

2014 yılında Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Denizlili vatandaşlardan tam destek alan evli ve 2 çocuk babası olan Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı oldu.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.