Başkan Osman Zolan'dan Denizli için her şeyin en iyisi

Denizli 23 Mart 2018 17:39
Videoyu Aç Başkan Osman Zolan'dan Denizli için her şeyin en iyisi
A
a

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe merkezinde alt yapı çalışmalarının tamamlandığını müjdeleyerek Denizlililerin her zaman her şeyin en iyisine layık olduğunu söyleyerek gece gündüz Denizli için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçe merkezi ve civarlarında alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte şehrin en işlet caddelerinden biri olan Kazım Kaynak Caddesi ve Cumhuriyet Mahallesi 1271 Sokak’ta asfaltlama işlemleri de sona erdi. Üst yapı çalışmalarının da kısa sürede tamamlanacağının müjdesini veren Başkan Osman Zolan, Denizli'nin her zaman en iyisini hak ettiğini dile getirdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezinde yer alan Fatih, Cumhuriyet, Deliktaş, İncilipınar, Siteler, Muratdede, İlbade, Akkonak ve Karaman Mahallelerindeki alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından daha önceden başlanılan üst yapı çalışmalarının da devam ettiği kaydedildi. Bu bağlamda ilk olarak örnek cadde olarak Ulus Bulvarı'nı kullanan Denizli Büyükşehir Belediyesi, daha sonrasında Hüseyin Yılmaz Caddesi, Mevlana Caddesi, Doğan Demircioğlu Caddesi, Fatih Caddesi, Hüdai Oral ve Yeşilköy Caddesi 1. ve 2. kısım asfaltlama işlemlerini noktaladı. Cumhuriyet Mahallesi'deki 6 şeritli 3384 Sokak'ın üst yapısını da tamamlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin en işlek caddelerinden biri olan Kazım Kaynak Caddesi ve Cumhuriyet Mahallesi 1271 Sokak'taki asfaltlama işlemlerini de bitirdi.

Başkan Osman Zolan'dan Açıklama

Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından Karaman Mahallesi Kazım Kaynak Caddesi’nde yaklaşık 1300 ton asfalt kullanılırken toplamda caddenin 4 şeritten oluştuğu belirtildi. Akkonak Mahallesi ile Yenişehir ve Servergazi mahalleleri arasında bağlantı görevi gören Kazım Kaynak Caddesi daha modern ve güvenilir alt yapısı ile Denizlili vatandaşların hizmetine sunularak açıldı.

Konu hakkında açıklama yapan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Denizlili vatandaşlarımız bize her zaman güvenerek yanımızda oldular. Şükürler olsun ki alt yapı çalışmalarımızı tamamladık. Üst yapı çalışmalarımız ise tüm hızıyla devam ediyor. Denizlimiz her zaman en güzelini ve en iyisini hak ediyor. Denizli'nin güzelliğine güzellik katmaya devam edeceğiz. Bizlere her zaman inanan ve güvenen vatandaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Denizlimiz için gece gündüz demeden çalışmaya tüm hızımızla devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.