Başkan Hüseyin Gürlesin'den polis haftası mesajı

Denizli 9 Nisan 2018 19:12
Videoyu Aç Başkan Hüseyin Gürlesin'den polis haftası mesajı
A
a

Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin bir mesaj yayınlayarak emniyet mensuplarının Polis Haftası'nı kutladı.

Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü nedeni ile Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin bir mesaj yayımladı. Başkan Hüseyin Gürlesin Polis Haftası nedeni ile yayımladığı mesajında, "Halkımıza hizmet açısından görevlerini zor şartlar icra eden ve bu uğurda şahadet mertebesine ulaşan emniyet görevlilerini saygı ile anar ve kendilerine Allah'tan rahmet diliyorum." dedi.

Başkan Hüseyin Gürlesin'den Mesaj

Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü kutladığını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, her daim emniyet mensuplarının yanında olduklarını belirterek, "Pamukkale Belediyesi olarak her zaman Türk Polis Teşkilatı'nın yanındayız. Kurulduğumuz ilk günden bu yana devletimiz ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü adına huzur ve asayişi sağlamak adına her daim polisimiz ile beraberiz. Ülkemizin dört bir tarafında görevlerini büyük fedakarlıklarla yerine getiren ve vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için durmadan çalışan Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümünü canı gönülden kutlar ve polislerimize görevlerinde başarılar dilerim. Şahadete eren polislerimize de saygıyla anar, Allah'tan rahmet dilerim." ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.