Başkan Hüseyin Gürlesin'den Miraç Kandili mesajı

Denizli 12 Nisan 2018 10:30
Videoyu Aç Başkan Hüseyin Gürlesin'den Miraç Kandili mesajı
A
a

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin yarın gece idrak edilecek olan tüm İslam aleminin mübarek Miraç Kandili'nin yayımladığı mesajı ile kutladı.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, mübarek Miraç Kandili nedeni ile bir mesaj yayınladı. Yarın gece idrak edilecek olan Miraç Kandili dolayısı ile mesaj yayınlayan Hüseyin Gürlesin, "Peygamber Efendimizin (S.A.V) bu kutlu yolculuğu esnasında, tüm kalplerin sevgi, saygı, iyi niyet ve hoşgörü içerisinde olmasını dilerim. Tüm halkımızın mübarek Miraç Kandili hayırlara vesile olsun." ifadelerine yer verdi.

Hüseyin Gürlesin Kimdir?

1968 yılında Denizli'de dünyaya gelen Hüseyin Gürlesin, ilk ve orta öğrenimi ile liseyi de ilimizde tamamladı. Sanayici ve iş adamı olan Gürlesin, 1980 yılından bu yana ticaretle uğraşmaktadır. Aile şirketi olan Gürlesin Tekstil ve 2 şirketiyle tekstil ve iç giyim alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Hüseyin Gürlesin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti'nin Denizli kurucularındandır. Siyasete AK PArti ile başlayan Gürlesin, Denizli İl Yönetim Kurulu üyeliğinin yanı sıra iki dönemde teşkilat başkanlığı görevlerinde yer aldı.

30 Mart 2014 yerel seçimlerinin hemen sonrasında Pamukkale Belediye Başkanı seçilerek görevine devam etmektedir. Başkan Hüseyin Gürlesin, evli ve 4 çocuk babasıdır.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.