Başkan Hüseyin Gürlesin bisiklet turunda

Denizli 1 Nisan 2018 17:02
Videoyu Aç Başkan Hüseyin Gürlesin bisiklet turunda
A
a

Yeşilay tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen 28. Yeşilay Bisiklet Turu, Denizli'nin Karayahıt bölgesinde Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin'in de katılımı ile yapıldı.

Pamukkale Belediyesi'nin katkıları doğrultusunda Yeşilay tarafından Karayahıt'ta düzenlenen ve 35 ilde birden devam eden 28. Yeşilay Bisiklet Turu'na ilgi oldukça büyük oldu. Yüzlerce vatandaş aynı anda bisiklete binerek pedal çevirirken "Bir nedenim var" sloganı da hayata geçmiş oldu. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin bisikletin öneminden bahsederek, "Gençlerimizi spora teşvik etmeye devam ediyoruz. Turizm bölgelerimizde yaptığımız bisiklet ve yürüyüş yolları bunlara sadece birer örnektir." ifadelerini kullandı.

Yeşilay tarafından geleneksel hale getirilen bisiklet turunun bu sene 35 ilde birden aynı anda gerçekleştirildiği belirtildi. 28. Yeşilay Bisiklet Turu, Denizli'nin Karayahıt bölgesinde Pamukkale Belediyesi'nin katkıları ile gerçekleştirildi. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Yeşilay Denizli Şube Başkanı Bünyamin Bakar ile birlikte çok sayıda vatandaş bu bisiklet turunda yer aldı.

Başkan Hüseyin Gürlesin Pedal Çevirdi

Denizli Bisikletliler Derneği Başkanı İbrahim Kurt açıklamasında, "Bu önemli projeye desteklerimiz devam edecek. Biz her zaman bisiklete binmeye devam ediyoruz. Yeşilay'ın bu etkinliğinde farkındalık yaratmak adına yine buradayız. Bu etkinlikte olmaktan dolayı çok mutluyuz." dedi. Bünyamin Bakar ise açıklamasında, "Yeşilay olarak her zaman sağlıklı nesiller yetiştirmek için çalışmalarına devam edeceğiz. Bize destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Herkes bu konuda daha da duyarlı olmalıdır." ifadelerine yer verdi.

Denizli Bisiklet Turu

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, "Bu tür etkinlikler ile dikkat çekmeye çalışıyoruz. Pamukkale ile beraber Karayahıt'ta sağlıklı yaşam adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. 14 kilometrelik bisiklet yolunu 25 kilometreye çıkaracağız. Buraya gelen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizler herkesin sağlıklı bir yaşam sürmesini istiyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak her zaman böyle projelere destek olacağız." şeklinde konuştu.

Pamukkale Belediyesi yapılan bisiklet yolunda  4 kilometrelik mesafede Başkan Hüseyin Gürlesin ile birlikte vatandaşlarda sağlıklı yaşam için pedala bastı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.