Balon turunda sürpriz evlenme teklifi

Denizli 14 Temmuz 2018 17:23
Videoyu Aç Balon turunda sürpriz evlenme teklifi
A
a

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde balon turu atan Yakuphan İzci ile Kanada'da yaşayan gurbetçi Büşra Çelik çifti sürpriz evlenme teklifi ile güne damgasını vurdu.

Denizli'de gerçekleştirilen balon turunda sürpriz bir evlenme teklifi güne damgasını vurdu. Yakuphan İzci, Kanada'da yaşayan gurbetçi Büşra Çelik'e unutamayacağı bir evlenme teklifinde bulundu.

Kanadalı gurbetçi Büşra Çelik ile 2 yıldır birlikte olan Denizli’de bir restoranda çalışan Yakuphan İzci güne damgasını vurdu. Önce Pamukkale semalarında balon turu atan ikiliden Yakuphan İzci sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu.

Denizli’de bir restoranda çalışan 33 yaşındaki aslen Çallı olan Yakuphan İzci, Kanada’da yaşayan 24 yaşındaki Büşra Çelik ile yaklaşık 2 yıldır birlikteydi. Tatil için memleketi Denizli'ye gelen Çelik, sürpriz evlenme teklifi ile karşı karşıya kaldı. Çiftin yere inmesiyle Yakuphan’ın sürpriz evlenme teklifi devreye girdi.

Kemanlar çalmaya başlarken ve ‘Benimle Evlenir Misin?’ yazılı pankart açıldı. Gurbetçi Büşra, bu sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemezken; evlilik teklifine mutluluk içinde ‘Evet’ cevabını verdi.

Evlenme Teklifi
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.