Aşıklardan Başkan Osman Zolan'a ziyaret

Denizli 11 Nisan 2018 17:39
Videoyu Aç Aşıklardan Başkan Osman Zolan'a ziyaret
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Denizli 7. Uluslararası Ege Aşıklar Bayramı'nda ile gelen aşıklar Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyarette bulundular.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Denizli 7. Uluslararası Ege Aşıklar Bayramı'nda ile gelen aşıklar Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyarette bulundu.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bu yıl 7.'si düzenlenecek olan Uluslararası Ege Aşıklar Bayramı dolayısı ile kente gelen aşıkları makamında ağırladı. Ülkemizin çeşitli yerlerinden ve Doğu Türkistan, Kazakistan, Moğolistan ve Gürcistan'dan gelen aşıklar bu durumdan oldukça mutlu oldular.

Denizli Ozan Nihat her yıl geleneksel olarak düzenlenen Aşıklar Bayramı için Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkürlerini sunarken açıklamasında, "Bu etkinlik ülkemizde sadece Denizli'de gerçekleşiyor. Bunun için emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Aşıklar Denizli'de

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da aşıklık geleneğinin kendi kültürlerinin mirası olduğuna değinerek, "Aşıklar bizim her zaman özümüz, sözümüz ve dilimiz olmuştur. Bu yaşatarak gelecek nesillere aktaracağız. Biz her zaman değerlerimize sahip çıkarak buralarda kalmışızdır. Sizlerde bu başlangıcın bir nesnesi olacaksınız. Tüm vatandaşlarımızı bu etkinliğe davet ediyoruz." ifadelerine yer verdi.

Aşıkların 11 Nisan Cuma günü akşamında saat 20.30 sıralarında Denizli Büyükşehir Belediye Sanat Merkezi'nde vatandaşlarla buluşması bekleniyor. Aşıklar daha sonrasında 12 Nisan Cumartesi günü yine aynı saatte Çatalçeşme Oda Tiyatrosu'nda olacak.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.