Anlık mesajlaşma uygulamasına yerli rakip

Yaşam 29 Nisan 2019 21:05
Videoyu Aç Anlık mesajlaşma uygulamasına yerli rakip
A
a

Türk Telekom da yerli anlık mesajlaşma uygulaması hazırladı. Türk Telekom’un yerli ve milli mesajlaşma uygulaması LAFF’ın Beta sürümü, Android ve iOS platformları için kullanıma sunuldu.

Türk Telekom’un anlık mesajlaşma uygulaması LAFF’ın beta sürümü kullanıma sunuldu.  Türk TelekomDijital ve Siber Güvenlik Ürün Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Demir, Argela teknoloji ekibi tarafından geliştirilen LAFF Beta’nın arayüz tasarımlarını, dünya trendleri ile Türk kültürüne özgü yerli öğeleri sentezleyerek oluşturduklarını belirtti.

Habertürk.com'un haberine göre, LAFF Beta'nın Android platformundaki cihazlar için Google Play Store’da ve iOS kullanıcıları için de Apple App Store’daki yerini aldığını belirten Demir sözlerine şöyle devam etti: "LAFF, çok yakında çıkacak tam sürümünde ‘sosyal etkileşim’ gibi diğer sohbet uygulamalarında olmayan pekçok yeni ve heyecan verici özelliği de bünyesinde barındıracak.”

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre LAFF Beta Sürümünün Ana Özellikleri arasında ücretsiz arama, mesajlaşma grupları, fotoğraflar, konum ve kişi kartları ile kolay erişim de bulunuyor. 

Kaynak Yeniçağ

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.