Acıpayam'daki yasak aşk cinayetinde esrarengiz sır perdesi çözüldü

Denizli 12 Nisan 2018 19:01
Videoyu Aç Acıpayam'daki yasak aşk cinayetinde esrarengiz sır perdesi çözüldü
A
a

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde çiftçilik yapan 38 yaşındaki Mutlu Aysel'in av tüfeği ile öldürülmesi olayının arkasından yasak aşk cinayeti çıktı.

Denizli'de çiftçilik yaparak geçimini sağlayan genç adamın av tüfeği ile öldürülmesi olayı ile ilgili olarak devam eden soruşturma tamamlandı. Jandarma olayın sır perdesini çözerken kulağı kesilen koyunu kullandı.

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde çiftçilik yapan 38 yaşındaki Mutlu Aysel'in av tüfeği ile öldürülmesi olayı sonrasında jandarma vakit geçirmeden soruşturma başlatmıştı. Zeynep Aysel'in hasta olduğundan dolayı kulağını kesmek zorunda kaldığı koyunu gösterme bahanesi sonrasında kocasını yasak aşk yaşadığı iddia edilen Erdal Ersoy'a av tüfeği ile öldürdüğü ortaya çıkan sır perdesi aralanmış oldu.

Zeynep Aysel ile suç ortağı Erdal Ersoy ifadelerinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildikten sonra çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandılar.

Zeynep Aysel jandarmadaki ifadesinde hastalıklı olan bir koyunun kulağını kesmek zorunda kaldığını ve kocasını kontrol etmesi için ağıla çağırdığını söyledi. Bu esnada gelen silah sesinin ise nereden geldiğini bilmediğini ve bir anda eşini kanlar içerisinde yerde kaldığını söyledi.

Jandarma Olayı Çözdü

Jandarma ise çelişkili ifadeler sonrasında başlattığı incelemelerde Zeynep Aysel'in üzerinde durmaya karar verdi. Aysel'in kulağını kestiğini söylediği koyun önce bir veterinere götürüldü. Yapılan incelemelerde koyunda hiçbir hastalığa rastlanmadı.

Jandarma daha sonrasında olayın bir yasak aşk olduğunun kanıtına vardı. Zeynep Aysel'in ablası ile evli olan Erdal Ersoy ise ilişkilerinin doğruluğunu onayladı. Zeynep Aysel ile Erdal Ersoy cinayetten tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.