7 Mahallede 7’den 70’e Sevgi Gösterisi

İlçeler 9 Şubat 2019 10:25
Videoyu Aç 7 Mahallede 7’den 70’e Sevgi Gösterisi
A
a

Başkan Subaşıoğlu mahalle mahalle gezdi, vatandaşlarla bir araya geldi…

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendili hemşerileri ile buluşmaya devam ediyor. Yeşilyayla, Kumkısık, Üzerlik, Salihağa, Çeltikçi, Bozburun ve Hacıeyüplü mahalle sakinleri ile bir araya gelerek ilçeye yapılan ve yapılacak olan projeleri anlatan Başkan Subaşıoğlu, “Bizim sizinle gönül bağımız var. İlk günden bu yana sizlerin duası, desteği ve inancı var. Bunu bugün görüyorum, her yaştan vatandaşımız gittiğim her yerde beni büyük bir ilgi, büyük bir samimiyetle karşıladı. Eğer bu bağ olmasaydı, eğer destekleriniz olmasaydı Merkezefendimiz Türkiye’de parmakla gösterilen, takdir edilen, ödüller alan, her alanda üst sıralarda bulunan bir ilçe olmazdı” dedi.

Yeşilyayla, Kumkısık, Üzerlik, Salihağa, Çeltikçi, Bozburun ve Hacıeyüplü Mahallelerini ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç eşlik etti. Mahalleliler ile bir araya gelen Başkan Subaşıoğlu 2014-2019 döneminde yapılan ve 2019-2024 döneminde yapılacak projeleri anlattı. Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak ilk günden itibaren ilçemize hizmet etmek için, Merkezefendililerin memnuniyeti için gayret sarf ettik. Bizler için her mahallemizin ayrı bir önemi, ayrı bir değeri var. İlçemiz sınırları içerisindeki 50 mahallemizde en ufak bir ayrım yapmadan çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Her geçen gün gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla ilçemizin çehresini değiştirdik. Birbirinden önemli vizyon projelerimizi ilçemize kazandırarak ilçemizi marka haline getirdik.” şeklinde konuştu.
 

“BİZİM SİZİNLE GÖNÜL BAĞIMIZ VAR”

Başkan Subaşıoğlu, “2014 yılından itibaren sizlerle el ele, omuz omuza birlikte çalışıyoruz. Merkezefendimize olan aşkımız ilk günkü gibi devam ediyor. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken sizlerin taleplerini ve önerilerini dikkate alarak çalışıyoruz. Hep beraber Merkezefendimizi daha da güzelleştirdik, marka ilçe yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Çünkü bizim sizinle gönül bağımız var. İlk günden bu yana sizlerin duası, desteği ve inancı var. Bunu bugün görüyorum, her yaştan vatandaşımız gittiğim her yerde beni büyük bir ilgi, büyük bir samimiyetle karşıladı. Eğer bu bağ olmasaydı, eğer destekleriniz olmasaydı Merkezefendimiz Türkiye’de parmakla gösterilen, takdir edilen, ödüller alan, her alanda üst sıralarda bulunan bir ilçe olmazdı. Ne yaptıysak, ne kazandırdıysak sizlerin sayesinde kazandırdık. Merkezefendimize hep sahip çıktık, çıkmaya da devam edeceğiz. İnşallah bu birliktelik, bu gönül bağımız uzun yıllar devam edecek” diyerek konuştu.

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.