53 kursiyer Sağlıklı Evlilik Okulu'ndan mezun oldu

Yaşam/Teknoloji 29 Mart 2018 15:07
Videoyu Aç 53 kursiyer Sağlıklı Evlilik Okulu'ndan mezun oldu
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ödüllü "Sağlıklı Evlilik Okulu" projesinde eğitimlerini tamamlayan 53 kursiyere sertifikaları törenle verildi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ve ödüllü projelerden birisi olan "Sağlıklı Evlilik Okulu" 35. dönemi sona erdi. "Ailemi Seviyorum" projesi kapsamında başlatılan "Sağlıklı Evlilik Okulu" uygulamasında eğitimlerini sona erdiren 53 kursiyere ödülleri gerçekleştirilen bir törenle verildi.

2012 yılından bu yana Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ve bugüne kadar pek çok kursiyere yön veren Sağlıklı Evlilik Okulu projesinde sertifikalar sahiplerini buldu. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi içerisinde Sağlıklı Evlilik Okulu 35. dönem sertifika töreninde mutlu dolu anlar yaşandı.

Sertifikalar Sahiplerine Verildi

Törende Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Psikolog Gülay Korkut ve kursiyerler hazır bulundu. Yaklaşık olarak 1 aydır devam eden eğitim sonunda 53 kursiyerin sertifika almaya hak kazandığını belirten Ali Değirmenci, "Bireyler bu uygulama sayesinde evliliğe az da olsa hazır oluyorlar. Biz de bu proje sayesinde evliliğe az da olsa katkımızı sunuyoruz. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu proje yaklaşık olarak 6 yıldır devam ediyor ve büyük ilgi görüyor."

"Herkes de biliyor ki Türk toplumu her zaman sağlıklı aile yapıları ile bilinir. Milletini ve vatanını seven nesiller her zaman sağlıklı ailelerden yetişir." ifadelerine yer verdi. Ali Değirmenci daha sonrasında konuşmasını bitirince sertifikalarını törenle sahiplerine verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.