33 gazeteciye katılım belgesi

Denizli 26 Mart 2018 15:38
Videoyu Aç 33 gazeteciye katılım belgesi
A
a

4 gündür devam eden Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) tarafından düzenlenen Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın (GEKA) destek verdiği "Medya Fotoğrafçılığı ve Montajı" eğitimi sona erdi.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) tarafından düzenlenen Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın (GEKA) destek verdiği "Medya Fotoğrafçılığı ve Montajı" eğitimi resmen sona erdi. DGC İlyas Haytan Toplantı salonunda gerçekleşen eğitim programına 33 gazeteci katıldı. Bu gazetecilere törenle katılım belgeleri de verildi.

4 gün devam eden eğitim programı çerçevesinde Türkiye Foto Muhabirleri Derneği (TFMD) Başkanı Rıza Özel ve Başkan Yardımcısı Tolga Adanalı, “Gazetecilere Medya Fotoğrafçılığı ve Montajı” konusunda bazı bilgiler vermekten geri kalmazken eğitim programının son gününde Anadolu Ajansı'nda (AA) uzun yıllar görev alan deneyimli gazetecilerimizden Ömer Kaya ise haber yazma teknikleri adına bazı ipuçları verdi.

Gazetecilere Mesleki Eğitim Programı

DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı toplantıda yaptığı açıklamasında, "GEKA'nın katkıları doğrultusunda düzenlenen eğitim programına katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Meslekte aktif olarak yer alan üyelerimiz bu proje ile mesleki donanımlarını daha da arttıracak. Görevde olduğumuz süre içerisinde benzeri eğitimler devam edecek. 4 gündür devam eden eğitim programımızda bizlerle deneyimlerini paylaşan TFMD Başkanı Rıza Özel ve Başkan Yardımcısı Tolga Adanalı ile duayen gazetecilerimizden Ömer Kaya'ya da teşekkürlerimi sunmak istiyorum." ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.