30 metrekarelik devasa Denizli Traverteni tabelası

Denizli 26 Mart 2018 16:08
Videoyu Aç 30 metrekarelik devasa Denizli Traverteni tabelası
A
a

Denizli Ticaret Odası tarafından “Denizli Traverteni” tanıtımı için Çardak Havaalanı yolu üzerinde 30 metrekarelik travertenden oluşan dev bir tabela asıldı.

Çardak Havaalanı yolu üzerinde Denizli Ticaret Odası tarafından “Denizli Traverteni” tanıtımı için tabela yaptırıldı. Travertenlerle oluşturulan 30 metrekarelik totem tipi tabelanın Denizli Traverteni'nin bilinirliliğini daha da arttırmak amacı doğrultusunda devasa bir boyutta hazırlandığı belirtildi.

Denizli Ticaret Odası tarafından Çardak Havaalanı yolu üzerinde Denizli Traverteni'nin bilinirliliğini daha da arttırmak amacı doğrultusunda 30 metrekarelik totem tipi dev bir tabela hazırlandı. Denizli Ticaret Odası tarafından tescillenen Denizli Traverteni'nin bilinirliliğini daha da attıracak olan devasa tipi tabelanın yüksekliğinin 10 metre, genişliğinin ise 3 metre olmak üzere toplamda 30 metrekarelik travertenden oluştuğu ifade edildi. Tabelanın Denizli-Ankara karayolu üzerinden bulunan Çardak Havaalanı kavşağı karşısına dikildiği belirtildi.

Devasa Boyutta Denizli Traverteni Tabelası

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan amaçlarının Denizli Traverteni'ni tanıtmak olduğunu kaydederek, "Denizli Ticaret Odası olarak daha öncede Denizli Traverteni için Coğrafi İşaret Tescil Belgesi almıştık. 3 yıllık emeklerimiz sonucunda Türk Patent Enstitüsü’ne tescilini yaptırdığımız Denizli Traverteni'nin tanıtımını yaptırmak için totem tipi dev bir tabela hazırladık. Bununla beraber Denizli'ye gelip giden herkes Denizli Traverteni'nin şehrimiz ile özdeşleştiğinin farkına varacaklar." dedi.

Markalaşma ile beraber AR-GE’nin birbirleriyle bağlantılı olduğu söyleyen Uğur Erdoğan, "Mermer sektöründe yer alan firmalarımız Denizli Traverteni ile yaptıkları üretimlerini daha da katma değerli hale getiriyorlar. Denizli Ticaret Odası olarak biz de her zaman bu firmalarımıza destek olmak istiyoruz." ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.