3 kadın hırsızdan 20 ilde 200 bin liralık sorgun

Denizli 31 Mart 2018 23:22
Videoyu Aç 3 kadın hırsızdan 20 ilde 200 bin liralık sorgun
A
a

Hırsızlık ihbarını değerlendiren Adana polisi tarafından 3 kadın süçüstü bir apartmanın girişinde yakalandı. Kadınların GBT sorgusunda aralarında Denizli'nin de olduğu 20 kadar ilde daha hırsızlık olayına karıştıkları belirlendi.

Adana polisi yine büyük bir olayın altına imzasını attı. Aralarında Denizli'nin de olduğu 20 kadar ilde hırsızlık yaptıkları tespit edilen 3 kadın kıskıvrak polis tarafından yakayı ele verdi.

Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı Tellidere Mahallesi 72136 Sokak’taki bir apartmanda yaşanan olayda iddialara göre hırsızlık suçlamasından 20 kadar kaydı olan Pınar O ile birlikte Muazzez T. ve Gülcan Ç. yeniden hırsızlık yapmak için Kamil Gül Apartmanı'na giriş yaptı. Kadınların daha sonrasında kapıların açık olup olmadığından emin olmak için daireleri gezdikleri tespit edildi. Bu esnada H.E. adlı vatandaşın yaşananlara şahit olarak durumu hemen polise ihbar ettiği ortaya çıktı.

Denizli'de de Hırsızlık Yapmışlar

İhbarı değerlendiren polis ekipleri ise 3 kadını olay yerinde suçüstü yakalayarak gözaltına aldı. Emniyete getirilerek GBT sorgusu yapılan kadınların İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Uşak, Denizli, Kütahya, Düzce, Kırklareli, Aydın, Konya, Osmaniye, Hatay, Kocaeli, Burdur, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis ve Giresun'da 20 kadar hırsızlık olayına karıştıkları belirlendi.

3 kadının girdikleri evlerden şu ana kadar 200 bin lira değerinde hırsızlık yaptıkları belirlendi. Kadınların ifadelerinde, "Biz evlere hırsızlık için değil, temizlik işini görüşmek için gelmiştik. Asla hırsızlık yapmadık." dedikleri belirlendi. Kadınlar daha sonrasında adliyeye sevk edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.