3. havalimanının ismi Recep Tayyip Erdoğan!

Genel 22 Haziran 2018 11:38
Videoyu Aç 3. havalimanının ismi Recep Tayyip Erdoğan!
A
a

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İstanbul'a yapılan 3. havalimanının ismi konusunda çarpıcı bir öneride bulundu.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İstanbul'a yapılan 3. havalimanı ismi konusunda çarpıcı bir açıklamada bulundu. Arslan, "İsim konusu şu an için çok önemli değil 16 yılda ve öncesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda yapılanlara bakılırsa niye niye Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ismi verilmesin." dedi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan katıldığı bir TV programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arslan, "Sabiha Gökçen Havalimanı'nın ikinci pistini de tamamlayarak kapasitesini arttıracağız. Atatürk Havalimanı'nın arazisi İstanbul'a yeniden nefes aldıracak. Burası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da söylediği gibi Millet Bahçesi olacak. 2 günde tüm yolcu trafiği İstanbul Yeni Havalimanı'na verilecek."

"Son 16 yılda ve öncesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda yaptıklarına bakılırsa niye sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ismi verilmesin. Kürt kökenli bir vatandaş olarak söylüyorum; eğer Türkiye olmasaydı, bugün Irak ve Suriye'de milyonlarca Kürt öldürülmüş olacaktı." ifadelerini kullandı.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.