14 Şubat İçin hediye önerileri

Magazin 11 Şubat 2019 12:32
Videoyu Aç 14 Şubat İçin hediye önerileri
A
a

14 Şubat yaklaşırken sevgililer günü hediye fikirleri yeniden ortaya çıkmaya başladı. İşte 14 Şubat sevgililer günü kadınlar ve erkekler için hediye fikirleri.

14 Şubat yaklaşırken erkekler ve kadınlar için sevgililer günü hediye fikirleri yeniden ortaya çıkmaya başladı. Peki erkek ve kadın sevgiliye ne gibi bir hediye alınabilir? İşte 14 Şubat sevgililer günü hediye fikirleri.

14 Şubat sevgililer gününe sayılı bir zaman kaldı. Son güne kalmak istemeyenler şimdiden hediye arayışına girişmeye başladılar. Yılın bu en romantik zamanı için çiftler birbirlerine en güzel hediyeyi alabilmek için yoğun bir çaba sarf ederken erkekler ve kadınlar için sevgililer günü hediye önerileri bu seçimde sizlere yardımcı olabilecek bir cinsten.

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Ayakkabı

Sevgilinize kıyafetleri ile uyumlu olacak şık ama rahat bir spor ayakkabı alabilir, çok daha fazla modelde ve renkte tercih imkanı ile bu seçimi yapabilirsiniz.

Epilasyon Cihazı

Kadınlar lazer epilasyon için özel bir yere gitmek yerine kendilerine alınacak olan cihazla evlerinin rahatlığında pratik bir şekilde epilasyon yapabilirler.

Çanta

Hediye bir çanta pek çok kişi için güzel bir hediye olarak dikkat çeker. Sevgililer Günü’nü dikkate alarak hediye alacağınız çantanın aşk temalı olması anlamlı olacaktır.

Cep Telefonu

Sevgiliniz cep telefonunu yenileme ihtiyacı duyuyorsa ona rengi, tasarımı ile şık ve kullanışlı bir cep telefonu alabilirsiniz.

Takı

Sadece Sevgililer Günü için değil her zaman, hemen her özel günde alınabilecek bir hediye olarak şık veya sevimli bir küpe, kolye vb. gibi takılarla onu şımartabilirsiniz.

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Saat Takımı
Her zaman revaşta olan vede çok kullanışlı olan saat ve bileklik takımı ideal bir hediye olacaktır.

Kulaklık

Sevgiliniz bol müzik dinliyor veya bilgisayar oyunlarına meraklıysa kaliteli bir kulaklık tam da isteyebileceği bir şey olabilir.

Bot

Bu mevsimde en çok işe yarayacak hediyelerden biri de sevgilinize alacağınız bottur.

Tıraş Seti

Sevgililer Günü hediye edeceğiniz bir tıraş seti ile sevgilinizin sonraki buluşmalarınıza daha bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Araç Kamerası

Sevgilinizin bir aracı varsa ona bir araç kamerası alabilirsiniz.

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.