#termaliyigelir etiketiyle Pamukkale'de 1 gün ücretsiz konaklama fırsatı

Denizli 2 Nisan 2018 13:11
Videoyu Aç #termaliyigelir etiketiyle Pamukkale'de 1 gün ücretsiz konaklama fırsatı
A
a

17 Nisan Salı gününde 16.00-18.00 saatleri arasında Pamukkale Ören'e girişlerin Pamukkale Belediyesi tarafından ücretsiz olacağı belirtilirken sosyal medya üzerinden #termaliyigelir etiketi adı altında paylaşım yapan vatandaşları da ücretsiz konaklama fırsatları bekliyor.

Denizlilere müjdeli bir haber geldi. Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği'nin önerisi sonrasında (DENTUROD), Denizli Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü'nün katkısı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermayeler İşletmeler Merkez Müdürlüğü Strateji Geliştirme ve Gelirler Müdürlüğü'nün talebi doğrultusunda Pamukkale Ören Yeri Denizli Valiliği'nin himayesinde Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında 17 Nisan Salı gününde 16.00-18.00 saatleri arasında Pamukkale Ören'e girişlerin ücretsiz olacağı kaydedildi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen uzunca bir süredir bunun üzerinde çalıştıklarını söylerken Denizlili vatandaşları Pamukkale ile ücretsiz buluşturmayı hedeflediklerini anlattı. Murat Şen, "Pamukkale Ören yerine girişleri ücretsiz yaptık. Ancak asıl hedeflerimiz arasında doğal varlıklarımızı gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde aktarmak. Salı günü bütün Denizlili vatandaşlarımızı buraya bekliyoruz." dedi.

Pamukkale

#termaliyigelir Etiketiyle Bedava Konaklama Şansı

17 Nisan Salı gününde 16.00'dan itibaren düzenlenecek olan etkinliklere de değinen Murat Şen, Turizm Haftası kapsamında çeşitli ikramlar ile girişlerin 2 saat boyunca ücretsiz olacağına değindi. 17 Nisan Salı gününde 16.00 ila 18.00 saatleri arasında Pamukkale Ören yerine gelerek burada .ektikleri fotoğrafları sosyal medya üzerinden #termaliyigelir etiketi adı altında paylaşım yapan vatandaşların TERMAL İYİ GELİR projesi kapsamında 1 gün boyunca ücretsiz boyunca Pamukkale'de konaklama şansına sahip olacakları belirtildi.
1000
icon
Mesut Erbasan 2 Nisan 2018 16:04

Denizlili olarak Kendi ören yerlerimize para ile girebilmek hiçde hoş olmuyor dışardan bir arkadaşımız geldiğinde(asker arkadaşı,okul arkadaşı,hastahane ar.Hacı arkadaşı gibi)gidelim gezdirelim diyemiyorduk

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.